HAKKIMIZDA

Atak Demiryolu Lojistik Türkiye ile Rusya Federasyonu, Kazakistan , Kırgızistan , Özbekistan , Tacikistan, Gürcistan , Azerbaycan ve Türkmenistan arasında demiryolu vagon ve konteyner taşımacılığı yapmaktadır.

Güven, sorumluluk, bilgi ve tecrübe gerektiren uluslararası taşımacılıkta, üstlendiği sorumlulukları ile sektöründe lider olmanın haklı gururunu yaşayan Ataktrans 34 yıllık tecrübesini müşterileri ile paylaşıyor.

Demiryolu ile Türkiye’den Rusya Federasyonu ve Orta Asya’ya 1996 yılından bu yana 20000’den fazla vagonu en güvenli, hızlı ve uygun navlunlar ile taşıyan Ataktrans, alanında her zaman lider olmasını her işi yapmak yerine, yaptığı işi en iyi yapma gayreti sayesinde başarmakta, gücünü ise müşterileri ile kurduğu güven bağlarından almaktadır.

Müşterileri ile her zaman her taşıma anında ve zamanında temasta olması ve taşıdığı yükün değerinin her zaman bilincinde olması , her zaman lider konumda olmasını sağlamaktadır.

Demiryolu taşımacılığında sadece Türkiye’de değil, dünyadaki rekabeti yakından takip eden Ataktrans, sadece Türkiye’nin değil, dünyanın en iyi demiryolu taşımacılık firmalarından biri olmanın gayreti ile gece gündüz çalışmalarına devam etmektedir…